WITAJ ! www.eRadia.net - Forum radiowe.       

Poprzedni temat «» Następny temat
Lotnisko w Krakowie - parking
Autor Wiadomość
Polya1982

Wysłany: Sob 24 Lut, 2018   Lotnisko w Krakowie - parking

W przyszłym miesiącu mam zaplanowany wylot na urlop z lotniska w Krakowie. Ze względu na brak innej możliwości będę chciała się tam dostać swoim samochodem. Mam tylko prośbę o namiar na jakiś dobry parking niedaleko lotniska w Balicach gdzie mogę zostawić swój samochód na cały okres pobytu za granicą.

Mamba33

Wysłany: Wto 27 Lut, 2018   

Skoro wylot z Krakowa z Balic to na pewno dobrym rozwiązaniem będzie Balice parking. Jest on zlokalizowany niedaleko samego lotniska, wiec nie musisz przyjeżdżać dużo wcześniej. Na lotnisko dostaniesz się bezpłatnym transferem. To z pewnością zaoszczędzi Ci sporo czasu oraz sprawi, że podróż nie będzie przebiegała nerwowo. Do tego wakacji nie zakłóci Ci także strach o własny samochód.

Terra

Wysłany: Pią 14 Wrz, 2018   

A nie lepiej wybrać transfer na lotnisko? Spójrz na ofertę PrimeTaxi. Oni zapewniają przewóz osób na lotnisko. Moim zdaniem lepjej zapłacić jednorazowo za przejazd niż zostawiać auto na kilka czy kilkanaście dni. PromeTaxi oferuje szybkie, bezpieczne i punktualne przewozy. Mogą Cię również odebrać z lotniska. Według mnie to wygodniejsza opcja.

torreto

Wysłany: Wczoraj 10:28   

Nie musisz przejmować się parkingiem, możesz na przykład wynająć samochodów i potem odstawić w wyznaczone miejsce. Z tego co wiem taką usługę oferuje CAR-RENTAL.PL https://car-rental.pl/, korzystałem z ich oferty kilka razy i jestem zadowolony.

Odpowiedz do tematu