WITAJ ! www.eRadia.net - Forum radiowe.       

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekrutacja na moderatora działów
Autor Wiadomość
Maniek

Wysłany: Pią 15 Cze, 2012   Rekrutacja na moderatora działów
   Moje Radio: www.radioftb.net

Rekrutacja na moderatorów forum zostaje otwarta, zapraszam do zgłaszania tutaj swoich kandydatur.

Moderator stron WWW oraz moderator graficzny
W krótkim opisie podaj:
- opisz swoje zainteresowania związane z działami
- opisz swoje doświadczenie
- podaj w opisie czy zajmowałeś się już moderowaniem
- ile jesteś w stanie przeznaczyć dla forum tygodniowo
- co jesteś w stanie zaproponować użytkownikom jako moderator

Pozdrawiam

freeshoutcast
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Cze, 2012   

Zainteresowania działy: Najbardziej interesuje się działem związanym z grafiką komputerową
Doświadcznie: byłem moderatorem na wielu forach internetowych związanych z muzyką,grafiką znam wiele silników .
Czy zajmowałeś się już moderowaniem: Oczywiście że tak
Ile jesteś w stanie przeznaczyć dla forum tygodniowo: 10 godz.
Co jesteś w stanie zaproponować użytkownikom jako moderator: konkursy graficzne usługi za darmo
Ostatnio zmieniony przez freeshoutcast Pią 15 Cze, 2012, w całości zmieniany 2 razy  

winkey
:Late Late

Wysłany: Sob 16 Cze, 2012   

Witam,

Nazywam Się Jakub Skiba. Forumowy Winkey - mam 18 lat. Interesuję się szeroko pojętą grafiką komputerową, w szczególności identyfikacją wizualną i webdesignem. Do tego moją odwieczną pasją była architektura i muzyka. Dodatkowo mam małą zajawkę na psychologie kliniczną jak i społeczną. Znam języki programowe więc i z obsługą nie będzie problemu, byłem kilkakrotnie moderatorem, dbałem o public relations pewnych multigamingów, byłem również managerem kilku ciekawych projektów. Tygodniowo jestem w stanie przeznaczyć niezliczoną liczbę godzin. W praktyce jestem na forum od rana do wieczora, zaglądam, przeglądam. Uczęszczam do szkoły o profilu, technik cyfrowych procesów graficznych więc i dostęp do komputera mam w czasie południa, ranka. Użytkownikom tego forum jako moderator jestem w stanie zaproponować pomocną dłoń, drobne projekty graficzne jak oraz fachowe podejście do sprawy.

Z pozdrowieniami, WK.

Phil Bosmans

djpolekos
Dj Polekos

Moje Radio: Party-FM

Zainteresowania: Informatyka, Grafika, Radia internetowe, Dj`stwo
Doświadczenie: Posiadam swoje radio internetowe, serwer gry byłem administratorami jak i moderatorami na różnych forach. Grafika nie jest u mnie jakaś tam profesjonalna, ale coś tam potrafię z dziedziny grafiki. Mam czas tym bardziej teraz bo idą wakacje, ale nawet jeśli mam szkołę to i tak po szkole mam czas.
Czas: Tak zajmowałem się moderacją forum. Wyżej napisałem informacje.
Tygodniowo mam dość czasu średnio 14-20 godzin.
Pomoc: Mam na pewno dużo pomysł które można zastosować. Pomogę w pytaniach zadawanych na forum przez użytkowników. Łatwo się uczę i na pewno szybko bym się wszystkiego nauczył

swivel
Fachowiec:Strony www

- 18
- Co do obydwu działów to zajmuje się nimi juz od dawna, grafiką jak i stronami
- Jeśli chodzi o doświadczenie związane ze stronami radiowymi to mam już duże, robiłem strony radiowe, pomagałem w ich budowaniu, koncepcjach itp. Jestem już na tym forum bardzo długo, pomogłem nie jednej osobie.
- Tak, byłem moderatorem, znam zasady, działanie forum, prawa i obowiązki moderatora.
- Tygodniowo? hmm... nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie ale codziennie sprawdzam forum po kilka razy, więc będąc moderatorem z pewnością więcej niż zawsze.
- Jako moderator mogę zaproponować stałą kontrole nad działami, by zawsze był spokój i porządek oraz pomoc graficzną i webmasterską.

Pozdrawiam ;)

Elblag

- Jestem zainteresowany do Moderator stron WWW, dlaczego ponieważ pracowałem już przy takim czymś na radiach jak i stronach sieci. Zawsze chcę pomóc w czymś co wiem że podołam , że nie zepsuję niczego wiem na co mogę pozwolić i na ile, zawsze czytam pierw regulamin zanim postąpię o zamknięcie tematu jak o zmienienie jego treści.
-Tak, zajmowałem się moderatorem, i wiem że to ciężka i odpowiedzialna praca, że nie można ach zgłoszę się i może mnie wybiorą to trzeba wiedzieć że się chce.
-Tygodniowo? Dziennie spędzam po 3-4h , więc przy dodatkowych obowiązkach przeznaczałbym o wiele więcej.
-Co mogę zaoferować użytkownikom na forum? Na pewno szybciej będę akceptował ich tematy, oraz poprawiał błędy i przenosił tematy jeżeli nie będą na temat , jestem zawsze do dyspozycji na gg oraz priv.

Pozdrawiam i wszystkim moim kolegom wyżej życzę powodzenia.

aedikonte

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012   

Zrobię mały offtop, mam nadzieję, że nie wylecę... :D
Szanowni Administratorzy i Moderatorzy: z doświadczenia wiem, że najbardziej odpowiednie osoby na tego typu "stanowiska" nie zgłaszają się w tego typu wątkach z wielu powodów.
A sądzę, że Wy najlepiej znacie userów, wiecie którzy są kulturalni, zaangażowani i aktywni, znają się na rzeczy, są tutaj od dawna i stanowili by bardzo dobre uzupełnienie obecnej ekipy.
Mógłbym wymienić przynajmniej dwóch takich userów, a może i więcej, ale na ile zdołałem ich poznać tutaj (oczywiście tylko na podstawie ich postów) - wiem, że sami się nie zgłoszą.
Ale zawsze można przyjrzeć się użytkownikom i wyjść do niektórych z propozycją objęcia funkcji moderatora.
Przepraszam za off i pozdrawiam :)

Elblag

aedikonte, masz rację tak powinno być , ale też admini nie zmuszają ich do pełnienia funkcji, jeżeli jest temat który służy do tego to chyba powinni sami udzielić się że chcą tutaj pełnić funkcję moderatora forum.

aedikonte

off po razdrugi - przepraszam (może ktoś wydzieli wątek? ;) )
Elbląg - oczywiście, że nie zmuszają! Chodzi mi o to, że można rekrutację prowadzić na wiele sposobów równocześnie jedni mogą się zgłaszać, a inni dostać taką propozycję od Administracji. To normalne procedury. Zawsze ktoś może nie przyjąć propozycji.
Bo widzisz, z całym szacunkiem dla Ciebie i reszty... Wśród kandydatów którzy się zgłosili Ty jesteś najstarszy - masz 19 lat. Jest nawet niepełnoletni kandydat. A z tego co już zdążyłem się zorientować, to forum ma ambicje bycia racze poważną platformą społeczności radiowej, stawiającą na dojrzałość i dużą wiedzę merytoryczną.
Nie podważam Twojej ani reszty kandydatów wiedzy, ale no niestety jesteście jeszcze bardzo młodymi ludźmi za którymi nie stoją lata doświadczenia w poważnej pracy.
Nieletni czy ledwo pełnoletni moderator nie będzie żadnym autorytetem dla radiowców, którzy "siedzą w tym" od 5, 10 lat i więcej.
Przepraszam za szczerość i kolejny off

winkey

Aedikonte nie podważając również i Twojej wiedzy stwierdzam iż nie przeczytałeś tego tematu zbyt dobrze i zrozumiale. Jest to rekrutacja na moderatora stron WWW oraz moderatora graficznego.
Dla radiowców może i nie będziemy żadnym autorytetem. Sam nie posiadam praktycznie żadnej wiedzy na ten temat lecz jestem freelancerem od kilku lat. Posiadam doświadczenie oparte o referencje od różnych firm - stąd moje zainteresowanie tym tematem - tematem związanym bezpośrednio z grafiką komputerową oraz jego moderacją a nie radiem.

Phil Bosmans
Ostatnio zmieniony przez winkey Nie 17 Cze, 2012, w całości zmieniany 1 raz  

aedikonte

Tak. Tylko, że na stanowisku moderatora zwłaszcza na poważnym forum, oprócz wiedzy technicznej ważna jest dojrzałość i odpowiedzialność. Moderator, to nie tylko sprzątacz i upominacz. To także wizytówka forum i jego przedstawiciel.
Powiem raz jeszcze: nie podważam Waszych kompetencji ani tego, że któryś z Was powinien zostać moderatorem. Młoda i świeża krew jest potrzebna. Ale obok młodego moderatora mógłby stanąć drugi, starszy i dojrzalszy z bagażem doświadczeń nie tylko zawodowych ale i życiowych, który z nie jednym trollem w życiu się spotkał :)
Dobra, kończe offy, bo jak mi się zsumują ostrzeżenia za każdy post, to nie będę miał tu już po co wracać. No, chyba że jakiś Mod wydzieli wątek, to chętnie podejmę dyskusję :)

swivel
Fachowiec:Strony www

aedikonte, Ty masz jakieś kompleksy czy co? Wszędzie gdzie widzę jakieś Twoje posty to wszędzie masz jakieś ale, coś ci nie pasuje. Jeżeli masz jakieś uwagi to napisz na PW a nie robisz offtop. :roll:

winkey

Cytat:
aedikonte, Ty masz jakieś kompleksy czy co? Wszędzie gdzie widzę jakieś Twoje posty to wszędzie masz jakieś ale, coś ci nie pasuje. Jeżeli masz jakieś uwagi to napisz na PW a nie robisz offtop. :roll:

Jakie Ale ? Mówi samą prawdę. Co do wieku i doświadczenia życiowego muszę się z nim zgodzić w 100%... z jednym zastrzeżeniem. Bardziej zważam na wiek psychiczny ludzi niż ten biologiczny. Ludzie nie raz w wieku 30 lat mają mniejsze doświadczenie życiowe "dzięki rodzicom", przykładem może być "tato daj, tato daje" niż nie jeden 20 latek.

Phil Bosmans

Elblag

No zgadzam się z Wami ale może już przestańcie off-tować, bo to bez sensu dajmy szansę adminom a nie tylko pogarszacie sytuację... jest taki temat mają się zgłosić to się zgłoszą a nie robicie wielki szum.

Myślę że już nie będzie off, bo to nie ten temat.

Proszę adminów o usunięcie nie potrzebnych postów.

aedikonte

Elblag no i sprowokowałeś mnie do kolejnego offa!
Cytat:
Proszę adminów o usunięcie nie potrzebnych postów.

I tą wypowiedzią właśnie świetnie zobrazowałeś o co mi chodzi!!! Dlaczego niby usuwać? Wystarczy przenieść. Dyskusja jest rzeczowa i myślę, że potrzebna zarówno władzom forum, jak i niektórym userom. A Ty gdybyś był moderatorem, lekką ręką skasował byś wartościową dyskusję. I o tym właśnie mówiłem. I żadne kompleksy ;)

Odpowiedz do tematu