WITAJ ! www.eRadia.net - Forum radiowe.       

Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo właściwie obejmie podatek handlowy?
Autor Wiadomość
mieszko88

Wysłany: Nie 30 Paź, 2016   Kogo właściwie obejmie podatek handlowy?

Kogo właściwie obejmie podatek handlowy? Czy małe rodzinne sklepy mają się czego bać? A galerie handlowe? Też zostaną nim objęte?

mpot

Wysłany: Pon 31 Paź, 2016   

Jeżeli myślicie, że podatek bankowy obejmie sklepy, to się grubo mylicie. Koszta zostaną przerzucone na nas klientów. Ewentualnie zostaną wymuszone obniżki od dostawców (możliwe, że kosztem jakości). Podobnie było z podatkiem bankowym. Szerego banków miało darmowe oferty kont osobistych. A teraz? Sytuacja na wrzesień wygląda tak: http://www.tanie-konto.pl...ont-osobistych/

Tylko jesten bank ostał się jako bezwarunkowo darmowy.

Molaekos

Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

Nie zmieniajcie tematu. Nie chodzi o podatek bankowy. :)

marta85

Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Tez mnie czasami zadziwia co te tegie glowy na gorze co chwile wymyslaja. Moim zdaniem wszystkie podatki powinny byc jak najbardziej uproszczone, a niestety wszystko jest z kazdym rokiem co raz bardziej skomplikowane. Gdzie obilo mi sie o uszy, ze ponoc mamy najgorzej zorganizowany system podatkowy w calej Europie .. jak przypomni mi sie to podesle artykul. Przy prowadzeniu wlasnego biznesu naprawde jest to dosc duzy klopot szczegolnie jak mamy w swoim posiadaniu duza firme. Dla osob planujacych zalozenie owej tez ten problem zwiewa sen z powiek. Najlepszym wyjsciem z takiej sytuacji moze byc powierzenie tej kwestii profesjonalistom. Nie wiem czy sie orientujecie .. istnieja serwisy gdzie mozna znalezc cala baze takich zlecen .. mam na mysli tutaj Aleo - https://aleo.com/pl/firmy/uslugi-dla-firm/uslugi-finansowe-i-doradcze/doradztwo-podatkowe W ten sposob mozna sobie zaoszczedzic sporo ewentualnych problemow .. zreszta wiecie jak to jest z podatkami .. to Wy musicie udowodnic swoja niewinnosc - nigdy na odwrot.

Odpowiedz do tematu