WITAJ ! www.eRadia.net - Forum radiowe.       

Poprzedni temat «» Następny temat
Lekkie przekąski
Autor Wiadomość
mieszko88

Wysłany: Nie 26 Mar, 2017   Lekkie przekąski

Chciaabym przygotować wielką tacę, do spędzenie wspólnego wieczoru, na kanapie, przy filmach i winie.
Może macie jakieś pomysły?
A może jeszcze lepiej gdzieś kupić/zamówić taką tace z różnościami ..... Tylko cena

Adamila021

Wysłany: Wto 09 Maj, 2017   

U mnie zawsze wystarczają same słodycze :D Jak chce mi się to pieke ciasto. Teraz niestety coraz częsciej musze to robić bo mąż kupił mi akcesoria cukiernicze - Savpol . Jak sama przygotujesz tak jak ja na pewno duzo taniej to wyjdzie

Esobrulf

Wysłany: Śro 07 Cze, 2017   

Fajnym pomysłem są owoce pokrojone w kawałki. :) zdrowo i smacznie.

proRita

Wysłany: Wto 06 Lut, 2018   

Polecam chipsy z jarmużu albo z batatów, fajnie smakują. te pierwsze robi się dodatkowo bardzo szybko. Można też podjadać sobie suszone owoce, a najlepiej jak ususzy się je osobiście.

katrzyna

Wysłany: Sob 24 Lut, 2018   

Bardzo ciekawe.

wianka

Wysłany: Wto 27 Lut, 2018   

Mi z zmęczenia często nie chce się niczego długo przygotowywać więc biorę co jest pod ręką, czasem chipsy, czasem orzeszki niesolone, a czasem jakiejś owoce.

gambit

Wysłany: Śro 11 Kwi, 2018   

We wiosne mozna cos dobrego przygotowac.

[ Dodano: Nie 22 Kwi, 2018 ]
Zawsze jest dobra pora na nauczenie sie chociaz troche gotowac. Przeciez nie wiemy co nas w zyciu spotka, a umiejetnosc jest uniwersalna. Zreszta jedzenie w roznego rodzaju szybki barach czy tez restauracjach nie jest zbyt zdrowe na dluzsza mete. Nie mamy wtedy az tak duzej kontroli nad czym co spozywamy. W porze wiosennej u mnie w domu kroluja wszelkiego rodzaju lekkie salatki. Jedna z naszych ulubionych jest ta z kapusty pekinskiej z czosnkiem - https://uwielbiam.pl/przepis/surowka-z-kapusty-pekinskiej-z-czosnkiem Jest nastomiast jedna kwestia jaka trzeba poruszyc jesli chcecie ja przygotowac. Trzeba sie dobrze dogadac co do czosnku, bo wtedy albo jecie razem albo nikt nie je. Wierzcie mi na slowo - wiem to z praktyki ;) Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu